ASYA TEKSTİL 2012 yılında kurulmuş bir limited şirkettir.  Amerika, İngiltere, Almanya, Polonya ve İtalya gibi yurt dışı piyasalarına örme kumaş üzerine her türlü bay, bayan ve çocuk dış giyim ürünlerinin üretim ve ihracatını yapmaktadır.

Kurulduğumuz günden itibaren benimsemiş olduğumuz müşteri odaklı kalite anlayışımız, sektördeki değişim ve gelişmeleri yakından takip ediyor olmamız bizi farklı kılmaktadır.

Asya Tekstil ekibi olarak yenilikleri ve farklılıkları takip ediyor ve benimsiyor olmamızın bize en büyük katkısı değerli müşterilerimizin istedikleri ürünleri; verimli, kontrollü, baştan sona aynı titizlik, güvenilirlik ve kalite ile sunuyor olmamızdır.

Neden biz

İşimizi seviyor ve saygı duyuyoruz. Bu duyguların gücüyle, her koşulda elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Birlikte daha ileriye gidebileceğimiz takım ruhuna dayalı insani ve profesyonel ilişkilere birlikte olursak ne kadar çok şey başarabileceğimizin farkındayız. Sektörde olduğumuz günden beri zorluklarla yüzleşme, üstesinden gelme ve hesaplanmamış olsa bile risk alma yeteneğine sahibiz.

Birlikte çalışmak için önceliğimiz

İnsana ve çevreye duyarlı, İnsani ilişkilerinde hem sözde hem de eylemde tutarlı, etik ve adil davranan çalışma arkadaşları ve firmalar olmasına özen gösteriyoruz.

Değerlerimiz

Asya Tekstil olarak biz, müşterilerimizle birlikte yaşadığımız dünyayı bizim değil çocuklarımızın olduğu bilinci ile üretim sürecinde çevreyle dost organik ve recycle elyaflardan ürünler yapmakta, dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

PAZARLAR VE MARKALAR :

Çalıştığımız Ülkeler ve Markalar:

İNGİLTERE     :      Ted Baker                                      
A.B.D                 :      Soft Surrounding’s                                                                             
İTALYA              :      Bellmonte                                           
POLONYA      :      Reserved
ALMANYA     :      Montana Black, Men of Mayhem, OGNX, Ocean Apparel, East .Pour , Loyal Athletics . Dat Adam , Kenny’s
TÜRKİYE         :      Loft, Iceboys, Katia

Bizlerle tanışmak, işbirliği yada üretim yapmak için bizleri arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilir yada bizi ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yenibosna Merkez mah. Fatih Cad.Köksal Sokak No:6  Kat:3 Bahçelievler – İSTANBUL/TÜRKİYE

İrtibat Bilgileri

Yetkili             :     Ahmet ÖZAYDIN
Mobil              :     90.532.567.11.85
Telefon           :    90.212.452.02.88 Pbx
Faks                 :    90.212.452.52.81